Новини

Батько отримав право на перебування в «дитячих» відпустках!
14.05.2021
Тема:

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька у догляді за дитиною» від 15.04.2021 р. № 1401-IX додано нові гарантії для працівників, які мають дітей. Переважно зміни стосуються батька дитини (дітей).

Скорочена тривалість робочого часу Нова ч. 4 ст. 51 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 р. (далі — КЗпП) передбачає можливість (не обов’язок!) встановлення скороченої тривалості робочого часу для:

  • працівників (як матері, так і батька), які мають дітей віком до 14 років або дитину з інвалідністю;
  • одиноких матерів та батьків, які виховують дитину без батька (матері), у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікарняному закладі.

Зверніть увагу: йдеться саме про скорочену тривалість робочого часу, а не про встановлення неповного робочого часу.

Відпустка при народженні дитини Новими ст. 773 КЗпП та ст. 191 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) передбачено новий вид відпустки — одноразова оплачувана відпустка при народженні дитини тривалістю до 14 к. дн. (без урахування святкових і неробочих днів). Порядок надання такої відпустки має бути встановлений КМУ. Наразі такого документа ще немає. Однак у ч. 1 ст. 191 Закону про відпустки зазначено, що така відпустка надається тільки одному із таких осіб:

1) чоловіку, дружина якого народила дитину;

2) батьку дитини, який не перебуває в зареєстрованому шлюбі з матір’ю дитини, за умови, що вони спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки;

3) бабі або діду, або іншому повнолітньому родичу дитини, які фактично здійснюють догляд за дитиною, мати чи батько якої є одинокою матір’ю (одиноким батьком).

Скористатися відпусткою при народженні дитини можна буде не пізніше трьох місяців з дня народження дитини (ч. 1 ст. 191 Закону про відпустки).

Соціальні відпустки Як відомо, право на соціальну відпустку «на дітей» закріплено в ст. 1821 КЗпП, а також у ст. 19 Закону про відпустки. Відпустка «на дітей» надається щорічно тривалістю 10 к. дн. (а за наявності декількох підстав — 17 к. дн.). Однак донедавна право на таку відпустку за більшістю підстав мала лише мати дитини. Тепер право отримав і батько дитини.

Важливо: з формулювань старої ст. 19 Закону про відпустки виходило, що право на соціальну відпустку «на дітей» мала тільки працююча особа. Тобто для отримання такої відпустки матері дитини потрібно було відпрацювати хоча б один день у році, за який вона отримує відпустку (див. лист Мінсоцполітики від 20.10.2011 р. № 307/13/133-11). Тепер оновлена ст. 19 Закону про відпустки не містить такої вимоги.

Догляд за дитиною до 3 (6) років Оновлена ст. 18 Закону про відпустки передбачає можливість одному з батьків дитини взяти відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею 3 (6) років. Зауважимо, що раніше батько дитини теж мав право на таку відпустку, але тільки в тому випадку, якщо мати дитини не скористалася такою відпусткою або перервала її. Тепер батько та мати дитини мають рівні права в отриманні такої відпустки. Проте, оскільки відпустка надається тільки одному з батьків, то роботодавцю все ж доведеться отримувати від претендента на відпустку підтвердні документи про те, що інший з батьків дитини нею не скорис- тався.

Зверніть увагу: про достроковий вихід із таких відпусток потрібно буде попереджати не пізніше як за 10 к. дн.

Закон № 1401 набрав чинності 09.05.2021 р.

Календар бухгал­тера
29.06.21

ЄСВ з зарплати (доходу) за травень 2021 року (гірничі підприємства)

30.06.21

ПДВ за травень 2021 року

Акцизний податок за травень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку