Новини

З 10 квітня у Харкові вводять карантинні обмеження
08.04.2021

У Харкові підприємства громадського харчування, непродовольчі магазини, спортивні заклади та заклади культури з 10 квітня будуть працювати до 20:00.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, звертаючись до харків'ян.

«Ви знаєте, що Україна вийшла на перше місце в Європі за поширенням коронавірусу. У Києві та низці областей країни - жорсткий локдаун, з обмеженнями роботи транспорту, закриттям дитячих садків, середніх і вищих навчальних закладів та фактичною забороною на роботу малого і середнього бізнесу. Харківська область впритул підійшла до червоної зони. І всі ці обмеження можуть бути введені в нашому місті рішенням Кабінету Міністрів.

Хочу вберегти від цього харків'ян. Тому з найближчої суботи (10 квітня) всі ресторани, бари і кафе, непродовольчі магазини, салони краси, спортивні установи і заклади культурної сфери міста, включаючи кінотеатри, працюватимуть до восьмої години вечора.

На продовольчих і непродовольчих ринках ми посилимо контроль за дотриманням масочного режиму і соціальної дистанції.

Окремо хочу підкреслити, що громадський транспорт продовжить свою роботу в поточному режимі з карантинними обмеженнями.

Дитячі садки, а також початкова школа (1-4 класи) будуть працювати в теперішньому режимі. Інші класи - на дистанційному навчанні», – сказано у зверненні.

«Шановні харків'яни. Знаю, що переважна більшість з вас не хоче введення жорсткого локдауна. Тому переконливо прошу вас: носіть маски, дотримуйтесь необхідної дистанції, якщо ви відчуваєте нездужання - залишіться вдома і зверніться до лікаря. Також прошу з розумінням поставтеся до тимчасових, але необхідних обмежень. Бережіть себе і близьких!» – звернувся до жителів міста Ігор Терехов.

За матеріалами Харківська Міська Рада

Календар бухгал­тера
12.04.21

Звіт із заборгованності страхуваьника зі сплати страхових коштів до ФСС

15.04.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку