Новини

Субвенція місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я: є зміни
02.04.2021
Тема:

Постановою КМУ від 17.03.2021 р. № 206 внесено зміни.

  • до постанови КМУ від 26.01.2021 р. № 47 (далі — постанова № 47);
  • до Порядку і умов надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я, затверджених постановою № 47 (далі — Порядок і умови № 47).

Зокрема, новим п. 5 постанови № 47 МОЗ (разом з обласними та Київською міською держадміністраціями) надано вказівку до 30.06.2021 р. з урахуванням заходів медичної реформи провести аналіз за кожним напрямом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я та визначити шляхи подальшої реорганізації та упорядкування мережі закладів охорони здоров’я, що фінансуються за рахунок субвенції, і про результати поінформувати КМУ та Мінфін.

В оновленому п.п. 6 п. 3 Порядку та мовах № 47 передбачено такий же строк (тобто до 30.06.2021 р.) для оплати за рахунок субвенції поточних видатків на здійснення центрами громадського здоров’я (обласних, м. Києва) заходів, спрямованих на дотримання здорового способу життя, та координації закладів охорони здоров’я щодо дотримання єдиної системи збору, обробки, зберігання та передачі медико-статистичної інформації.

Оновленим п. 4 Порядку і умов № 47 додатково для місцевих рад передбачено можливість на підставі їх рішень та укладеного договору передавати кошти на здійснення окремих видатків місцевих бюджетів іншим місцевим радам у вигляді міжбюджетного трансферту до відповідного місцевого бюджету, зокрема у разі, коли на території тергромади недостатньо бюджетних установ, інших суб’єктів господарювання комунальної власності, які забезпечують надання публічних послуг з метою оплати поточних видатків спеціальних закладів з надання психіатричної допомоги, що визначені у затвердженому МОЗ переліку спеціальних закладів з надання психіатричної допомоги, на застосування примусових заходів медичного характеру.

Також змінено строки подання інформації про обсяги перерахування субвенції Казначейством і про використання субвенції МОЗ та оновлено додаток до постанови № 47 з обсягом розподілу субвенції по областям.

Постанова № 206 набрала чинності 18.03.2021 р.

Календар бухгал­тера
19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

20.04.21

Авансовий внесок з ЄП за квітень 2021 року (єдинники групи 2)

ЄСВ із зарплати (доходу) за березень 2021 року

Податкова декларація з рентної плати за березень 2021 року

Податкова декларація з ПДВ за березень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку