Новини

Зміни в порядку проведення індексації грошового забезпечення військовослужбовців, грошових доходів, підвищених не з 1 числа

02.04.2021
Тема:

Кабмін постановою від 31.03.2021 р. № 278 вніс зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078.

Змінами врегульовано питання нарахування індексації:

  • грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби;
  • грошових доходів у разі їх підвищення не з 1 числа місяця, пропорційно часу, відпрацьованому до та після підвищення доходів.

Зауважимо, що зміни не впливають на загальний порядок проведення індексації, а просто уточнюють деякі норми. Більш детально — в найближчих номерах газети.

Постанова № 278 набирає чинності з дня офіційного опублікування (на момент підготовки номера не опублікована).

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку