Новини

З 1 квітня діятиме Програма медичних гарантій-2021
25.03.2021

З 1 квітня діятиме Програма медичних гарантій-2021. Всі вимоги до пакетів послуг ПМГ-2021 можна знайти в одному буклеті за посиланням.

Розробка проектів спеціфікаций та умов закупівлі медичних послуг, які надаватимуться за Програмою медичних гарантій у 2021 році за відповідними напрямами медичної допомоги, тривала впродовж трьох місяців. Над вимогами ПМГ-2021 працювали фахівці НСЗУ за підтримки Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та 19 робочих груп експертів. До Робочих груп входили: лікарі та керівники медичних закладів, представники МОЗ, ЦГЗ, Національної академії медичних наук України, ВООЗ, громадських і пацієнтських організацій. Загалом над оновленням специфікацій та умов закупівлі медичних послуг працювали 384 експерти. Результат спільної роботи представлено у буклеті “Вимоги до пакетів послуг Програми медичних гарантій-2021”.

У буклеті можна знайти інформацію про:

  • пропозиції робочих груп експертів з питань розробки проектів специфікацій та умов закупівлі медичних послуг;
  • склад робочих груп експертів за кожним напрямом;
  • специфікації та умови закупівлі за Програмою медичних гарантій-2021 за напрямками екстреної, первинної, спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, інструментальних обстежень для ранньої діагностики онкозахворювань, паліативної допомоги, реабілітації, реагування на гостру респіраторну допомогу COVID-19 та ін.

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

20.04.21

Авансовий внесок з ЄП за квітень 2021 року (єдинники групи 2)

ЄСВ із зарплати (доходу) за березень 2021 року

Податкова декларація з рентної плати за березень 2021 року

Податкова декларація з ПДВ за березень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку