Новини

Затверджено Положення про систему автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів
13.03.2021
Тема:

Наказом МОН від 02.11.2020 р. № 1353 затверджено Положення про систему автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів (далі — АС «ІРЦ»), яке визначає порядок її функціонування як автоматизованої системи збирання, оброблення, зберігання та захисту інформації щодо дітей віком від 2 до 18 років, інклюзивно-ресурсних центрів, суб’єктів освітньої діяльності, що формується (створюється) та використовується для забезпечення потреб фізичних та юридичних осіб.

Встановлено, що місцевими адміністраторами АС «ІРЦ» є посадові особи місцевих органів управління освітою, їх структурних підрозділів та посадові особи інклюзивно-ресурсних центрів.

Користувачами АС «ІРЦ» є, зокрема, посадові особи структурних підрозділів, установ та організацій, що належать до сфери управління МОН; інклюзивно-ресурсних центрів; місцевих органів управління освітою та підпорядкованих (підконтрольних) їм закладів освіти; місцевих органів соціального захисту; інші користувачі, яким в установленому порядку надано право доступу до АС «ІРЦ».

До АС «ІРЦ» вносяться дані щодо таких фізичних осіб:

  • дітей віком від 2 до 18 років;
  • батьків та інших законних представників дітей;
  • працівників уповноважених суб’єктів, тобто державних органів, органів управління у сфері освіти та сфері соціального захисту, суб’єктів освітньої діяльності, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління розпорядника АС «ІРЦ», інших осіб, яким надається доступ до АС «ІРЦ» у порядку та обсягах, визначених законодавством;
  • користувачів АС «ІРЦ».

Наказ № 1353 набрав чинності 22.01.2021 р.

Календар бухгал­тера
15.04.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

20.04.21

Авансовий внесок з ЄП за квітень 2021 року (єдинники групи 2)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку