Новини

Для туроператорів скасовані граничні строки розрахунків у сфері ЗЕД
19.02.2021

Національний банк постановою від 11.02.2021 № 17 (далі – Постанова № 17) вніс зміни до постанови Правління НБУ від 14 травня 2019 року № 67 “Про встановлення винятків та (або) особливостей запровадження граничних строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і внесення змін до деяких нормативно-правових актів” (далі – Постанова № 67), доповнивши перелік операцій з експорту та імпорту товарів, на які не поширюються граничні строки розрахунків у сфері ЗЕД.

Так, зокрема, граничні строки розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів (365 календарних днів), встановлені у п. 21 розд. II Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті, затвердженого постановою Правління НБУ від 02.01.2019 року № 5, не поширюються на туристичні продукти (послуги), що імпортуються відповідно до зовнішньоекономічних договорів (контрактів) у туристичній галузі, – операції з постачання, реалізації (продажу) туристичними операторами туристичних продуктів (послуг) нерезидентів

Також  встановлено, що з дня набрання чинності Постанови № 17, граничні строки розрахунків за операціями з імпорту товарів не поширюються на вищезазначені операції, незалежно від дня здійснення таких операцій.

Банки завершують здійснення валютного нагляду за дотриманням резидентами граничних строків розрахунків за відповідними операціями у день набрання чинності Постановою № 17 .

Постанова  № 17 набирає чинності з 22 лютого 2021 року.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт з праці за лютий 2021 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про заборгованість з оплати праці за лютий 2021 року (форма № 3-борг (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за лютий 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за лютий 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за лютий 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку