Новини

Подання звітності господарськими товариствами, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави
16.02.2021

Фахівці ДПС у Луганській області інформують. Законами України від 16 січня 2020 року № 465-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" та № 466-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" внесені зміни в адміністрування частини чистого прибутку (доходу) та дивідендів на державну частку.

Так, змінами передбачено подання господарськими товариствами з державною часткою у статутному капіталі та державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до контролюючого органу розрахунку частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку у порядку та строки, встановлені Податковим кодексом України (далі – ПКУ) .

Господарські товариства, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, та господарські товариства, у яких 50 і більше відсотків акцій (часток, паїв) знаходяться у статутних капіталах господарських товариств, частка держави яких становить 100 відсотків, подають до контролюючого органу розрахунок частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку разом з фінансовою звітністю один раз на рік – до 1 липня року, що настає за звітним (підпункт 49.18.7 та абзац четвертий пункту 49.19 ПКУ).

Для інших платників частини чистого прибутку (доходу) встановлено податкові (звітні) періоди, що дорівнюють календарному: квартал, півріччя, три квартали, рік. Розрахунок, складений наростаючим підсумком за такі звітні періоди, подається у строки, визначені підпунктом 49.18.2 ПКУ, тобто протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду. При цьому, відповідно до підпункту 49.18.6 та абзацу першого пункту 49.19 ПКУ Розрахунок, що складається наростаючим підсумком за рік, подається до контролюючих органів протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (підпункти 49.18.2, 49.18.6 ПКУ).

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями (далі – Розрахунок), затверджена наказом Державної податкової адміністрації України від 16.05.2011 № 285, з урахуванням Закону № 466.

Для господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави такий Розрахунок подається за формою J0108401 до 01 липня поточного року.

Для інших категорій платників податку Розрахунок подається за формою J0108207 до 1 березня поточного року.

Календар бухгал­тера
09.03.21

Звіт з праці за лютий 2021 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про заборгованість з оплати праці за лютий 2021 року (форма № 3-борг (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за лютий 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за лютий 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за лютий 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку