Новини

Фонд МСФЗ переходить на єдину цифрову платформу
02.02.2021

Фонд МСФЗ (IFRS Foundation) розкрив деякі деталі плану щодо переходу трьох окремих сайтів (крім добре всім знайомого IFRS.org в публічному доступі, є ще також eIFRS і архівна версія) на єдину цифрову платформу, яку обіцяють запустити вже в квітні. Таке рішення – перший крок до реалізації багаторічної програми щодо поліпшення цифрового досвіду всіх ключових стейкхолдерів організації.

Перехід інфраструктури Фонду МСФЗ на хмарні цифрові рішення, як того вимагають передові сучасні технології, почався торік. Крім полегшення і підвищення ефективності внутрішніх процесів, це також обіцяє значно збагатити цифровий досвід численних зовнішніх зацікавлених сторін організації, серед яких і пересічні користувачі фінансової звітності.

Звичайно, новий сайт обіцяють залишити впізнаваним, однак при цьому візьмуть до уваги побажання користувачів і забезпечать цифрову платформу більш зручною навігацією за стандартами, поліпшеними персональними налаштуваннями і більш якісною системою пошуку.

«Нова онлайн-платформа являє собою першу реальну можливість для наших стейкхолдерів відчути переваги від тривалої роботи з модернізації цифрової інфраструктури Фонду. У нас оптимістичні плани на цифрове майбутнє, але ми також усвідомлюємо, що повинні допомогти мінімізувати навантаження на всіх зацікавлених сторін у зв’язку з переміщенням на ці нові платформи», – зазначив Лі Уайт (Lee White), виконавчий директор IFRS Foundation.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про товарооборот торгової мережі за лютий 2021 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за лютий 2021 року (форма № 1-опт (місячна))

09.03.21

Звіт з праці за лютий 2021 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про заборгованість з оплати праці за лютий 2021 року (форма № 3-борг (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за лютий 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку