Новини

Чи потрібно заповнювати гр. 6 «Дата прийняття на роботу» ф. № 1ДФ, у разі виконання працівником одночасно основної роботи та роботи за внутрішнім сумісництвом?
21.01.2021

Чи потрібно заповнювати гр. 6 «Дата прийняття на роботу» податкового розрахунку за ф. 1ДФ, якщо дохід виплачується працівнику, місце роботи якого не змінювалося, у разі виконання одночасно основної роботи та роботи за внутрішнім сумісництвом?

Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 (далі – Порядок № 4).

Згідно з п. 3.7 розд. ІІІ Порядку № 4 графа 6 «Дата прийняття на роботу» Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (далі – Податковий розрахунок за ф. 1ДФ) заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які приймались на роботу у звітному періоді. Графа 7 «Дата звільнення з роботи» заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. Для тих фізичних осіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюються. У разі неодноразового прийняття фізичної особи на роботу і її звільнення з роботи у звітному кварталі про таку особу потрібно заповнювати стільки рядків, скільки разів інформація про зміну місця роботи особи зустрічається у звітному кварталі.

У графі 6 «Дата прийняття на роботу» проставляється дата (число, порядковий номер місяця, рік) прийняття фізичної особи на роботу.

Таким чином, якщо працівника оформлено на роботу за внутрішнім сумісництвом, тобто місце роботи працівника не змінювалося (працівник поряд із своєю основною роботою виконує роботу за внутрішнім сумісництвом на тому ж самому підприємстві), то під час відображення у Податковому розрахунку за ф. № 1ДФ доходів, виплачених фізичній особі за основним місцем роботи та за сумісництвом, графа 6 не заповнюється.

Консультація діє до 09.02.2021 року.

За матеріалами «ЗІР: категорія 103.25»

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПІ)

ПДФО та ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за січень 2021 року

Авансовий внесок з туристичного збору за лютий 2021 року

01.03.21

Податкова декларація ФОП-платника ЄП груп 1 та 2 за 2020 рік

Податкова декларація з податку на прибуток підприємств за 2020 рік

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПОІ)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку