Новини

До уваги великих платників податків! Оновлено контакти координаторів
18.01.2021

Фахівці Офісу великих платників податків нагадаують, що великі платники, які включені до реєстру ВПП на 2021 рік, з початку поточного року обслуговуються за новим форматом. 

Усіх великих платників, які були включені до відповідного реєстру, закріплено за зазначеними міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Так, за Центральним МУ ВПП закріплено 651 платника, Східним МУ ВПП – 287, Західним МУ ВПП – 150, Південним МУ ВПП – 148, Північним МУ ВПП – 135 платників.

За кожним великим платником податків в Міжрегіональних управліннях закріплений індивідуальний податковий координатор, який здійснює адміністрування всіх податків, та забезпечує взаємодію між платником та іншими структурними підрозділами.

Дізнатися свого координатора можна за посиланням.

Також, пропонуємо платникам використовувати «Електронний кабінет», що працює цілодобово на безоплатній основі та дозволяє, зокрема, направляти звітність, листи, запити та отримувати низку довідок в електронному вигляді оперативно не виходячи з кабінету.

Потрібні консультації чи роз’яснення стосовно сплати податків та зборів, заповнення декларацій тощо? Всі відповіді знайдете на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» за посиланням

 

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт про товарооборот торгової мережі за лютий 2021 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за лютий 2021 року (форма № 1-опт (місячна))

09.03.21

Звіт з праці за лютий 2021 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про заборгованість з оплати праці за лютий 2021 року (форма № 3-борг (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за лютий 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку