Новини

Чому саме «Бухгалтерія: бюджет»?
15.10.2020
Тема:

Ви вже обрали, яку бухгалтерську газету передплатити на наступний рік? Ні? Тоді дозвольте презентувати ТОП-5 причин, чому слід обрати саме газету «Бухгалтерія: бюджет». По-перше, 2021 рік — рік Бика, а він полюбляє чесних та відповідальних, і це саме про нашу газету. Бажаєте, щоб негаразди й турботи оминали вас увесь рік? Швидше оформлюйте передплату газети «Бухгалтерія: бюджет» smiley.

 

А якщо серйозно, то ось 5 ДІЙСНО ВАГОМИХ ПРИЧИН передплатити газету «Бухгалтерія: бюджет».

 

1. Блискавичне реагування на законодавчі нововведення. Ми публікуємо матеріали «по гарячих слідах», відразу після законодавчих змін чи нововведень.

 

2. Розбір будь-яких складних ситуацій. Ми пропонуємо вихід навіть із неоднозначних, складних ситуацій, а не тільки пишемо про нормативно врегульовані питання.

 

3. Висвітлення актуальних питань бухобліку. Наші матеріали стосуються актуальних питань з усіх сфер вашого професійного життя: від зарплати до оренди, від закупівель до курсових різниць, від оприбуткування та капремонту до списання та безоплатної передачі. Крім того, у матеріалах з бухобліку ми єдині, хто розписує всю схему обліку в комплексі: за кожною операцією пропонуємо не тільки кореспонденцію рахунків, а й номер меморіального ордера, де її відображати, на підставі якого первинного документа робити запис. Усі приклади у нас із сумами та з розрахунками, тому завжди зрозумілий хід міркувань автора.

 

4. Підтримка читачів. У нас працює консультаційна лінія (запитання можна поставити в телефонному режимі чи надіслати на електронну пошту), консультації враховують «індивідуальність» кожного випадку. Крім цього, поспілкуватися з колегами та аналітиками видання можна у професійному чаті у Viber

 

5. Відповідальність перед читачами. Ми не стрибаємо по верхах, ми занурюємося в суть питань та докопуємось до істини. Кожна наша рекомендація підкріплена посиланням на нормативний акт, саме тому з нашою газетою ви будете реально сприймати ситуацію та аргументувати свою позицію, посилаючись на норми законодавства.

 

ПРИЄМНИЙ БОНУС

Передплативши газету, отримуєте електронну версію в подарунок та знижку 50 % на всі платні online-семінари Видавничої групи «АС».

 

Календар бухгал­тера
26.10.20

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІІІ квартал 2020 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна)) за ІІІ

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна)) за ІІІ квартал

Фінзвітність за ІІІ квартал 2020 року до органів статистики

28.10.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за вересень 2020 року (гірничі підприємства)

30.10.20

Авансовий внесок з туристичного збору за жовтень 2020 року

ПДВ за вересень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку