Новини

Кабмін затвердив плани державних статистичних спостережень на 2020 та 2021 роки
10.10.2020

Кабінет Міністрів України на засіданні 9 жовтня відповідними розпорядженнями затвердив плани державних статистичних спостережень на 2020 та 2021 роки.

Плани передбачають проведення 97 та 90 державних статистичних спостережень відповідно та містять описи статспостережень, інформацію про мету їх проведення, методологічні документи та інструментарій, джерела статистичної інформації, а також переліки статистичних показників (з розрізами їх розробки), що поширюються за результатами державного статистичного спостереження. Вони також визначають форми та строки оприлюднення статистичних продуктів (збірники, бюлетені, експрес-випуски та статистична інформація) на офіційних вебсайтах в мережі Інтернет Держстату, його територіальних органів, а також співвиробників статистичної інформації – Національного банку й Мінфіну.  

Як зауважує Голова Державної служби статистики Ігор Вернер, плани розроблені з метою своєчасного задоволення інформаційних потреб громадян, суб’єктів господарювання, органів державної влади й органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації, наукових і освітніх установ, міжнародних організацій та інших користувачів у статистичній інформації щодо соціально-економічного розвитку України та її регіонів. Крім того, документ на 2021 рік має новелу: для зручності користувачів кожному статистичному продукту надано код, який зазначається у колонці "Оприлюднення" біля показника, принаймні один розріз якого вміщує відповідний продукт.

План структурований за галузями статистики:

  • демографічна та соціальна статистика,
  • економічна статистика,
  • навколишнє природне середовище та статистика багатьох галузей.

Кожна галузь також містить відповідні розділи та тематики статистичного виробництва: "Населення та міграція", "Ринок праці", "Макроекономічна статистика", "Національні рахунки", "Економічна діяльність", "Зовнішньоекономічна діяльність", "Ціни" та інші, а також комплексну та регіональну статистику.

Плани пройшли громадське обговорення та їх погоджено із 21 заінтересованим державним органом.

Прийняття розпоряджень КМУ про затвердження планів надасть можливість забезпечити офіційною статистичною інформацією всіх зацікавлених користувачів, у тому числі органи державної влади, з метою прийняття ними обґрунтованих управлінських рішень щодо соціально-економічного розвитку України та її регіонів.

За матеріалами КМУ

Календар бухгал­тера
Завтра

Фінансова та бюджетна звітність розпорядниками та одержувачами коштів державного і місцевих бюджетів

25.01.21

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІV квартал 2020 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна))

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна) за ІV квартал 2020 р

28.01.21

ЄСВ із зарплати (доходу) за грудень 2020 року (гірничі підприємства)

29.01.21

Транспортний податок за IV квартал 2020 року

Податок на нерухоме майно за IV квартал 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку