Новини

Встановлено заборону на проведення аукціонів з продажу об'єктів великої приватизації на період карантину, - ВРУ прийняла закон
02.09.2020

Верховна Рада прийняла  Закон «Про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" (щодо парламентського контролю за приватизацією державного майна)» (законопроект № 3552).

Положеннями Закону внесено зміни до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» щодо здійснення парламентського контролю за приватизацією державного майна, зокрема визначаються контрольні функції і відповідні повноваження у сфері приватизації комітету Верховної Ради України до предмету відання якого віднесені питання приватизації державного і комунального майна.

Також Законом встановлюється заборона на проведення аукціонів з продажу об'єктів великої приватизації на період встановлення Кабінетом Міністрів України карантину та обмежувальних заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Проєкт Закону зареєстровано за № 3552.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про контрольовані операції за 2019 рік

ПДВ за серпень 2020 року

Акцизний податок за серпень 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку