Журнали

Зарплата та кадрова справа

Зарплата та кадрова справа 13.11.2023

21

Тема номера


Місячні премії у розрахунку середньої зарплати за 2 місяці

Місячні премії можуть бути нараховані «місяць у місяць» або із запізненням (за результатами роботи за попередній чи за інший минулий період). Як врахувати їх у розрахунку середньої зарплати за 2 місяці? Розповімо в цій статті.

Оплата праці

Враховуємо премії у розрахунку середньої зарплати за 2 місяці: загальний порядок (c. 11)

У минулому номері газети (№ 20/2023, с. 15) ми розповіли, як рахувати середню зарплату за 2 місяці. Але «найцікавішою» частиною такого розрахунку для роботодавців, які виплачують працівникам премії, є врахування премії та інших заохочувальних виплат за підсумками роботи за певний період. Не загубитися у вирії нюансів щодо включення таких виплат у розрахунок середньої зарплати і правильно їх врахувати вам допоможе ця стаття.

Любов Короленко
Місячні премії у розрахунку середньої зарплати за 2 місяці (c. 17)

Місячні премії можуть бути нараховані «місяць у місяць» або із запізненням (за результатами роботи за попередній чи за інший минулий період). Як врахувати їх у розрахунку середньої зарплати за 2 місяці? Розповімо в цій статті.

Любов Короленко
Враховуємо квартальні премії у розрахунку середньої зарплати за 2 місяці (c. 20)

Продовжуємо розмову про порядок включення премій (інших заохочувальних виплат) у розрахунок середньої зарплати за 2 місяці. Тепер у центрі уваги — квартальні премії.

Любов Короленко
Премія/винагорода за рік у розрахунку середньої зарплати за 2 місяці (c. 25)

Закінчуємо серію статей, присвячену врахуванню премій у розрахунку середньої зарплати за 2 місяці. У цьому матеріалі поговоримо про річні премії та премії за 6/9/іншу кількість місяців. Як їх включають до розрахунку середньої зарплати відповідно до вимог Порядку № 100? Зараз все розповімо.

Любов Короленко

Зворотний зв'язок

Наказ про відпустку: чи обов’язково видавати за два тижні? (c. 29)

Чи обов’язково наказ про відпустку видавати за 2 тижні? Є норма ч. 11 ст. 10 Закону про відпустки, яка передбачає, що конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і роботодавцем, який зобов’язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну. То чи правильно розуміти, що недопустимо надання відпустки, якщо між датою видання наказу та початком відпустки мине менше двох тижнів?

Діана Свиридова
Відпустка без збереження зарплати асистенту вчителя під час навчального року — чи можна надати? (c. 30)

Працівник школи (асистент вчителя) хоче взяти відпустку без збереження заробітної плати. Чи можемо відмовити в наданні? Чи правильно при наданні неоплачуваних відпусток керуватися загальними правилами надання відпусток відповідно до Порядку № 3461 і надавати таку відпустку лише в канікулярний період?

Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затверджений постановою КМУ від 14.04.1997 № 346.
Вікторія Змієнко

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку