Новини

Оновлено кваліфікаційні вимоги до держреєстратора
08.11.2019
Тема:

Наказом Мін’юсту від 04.11.2019 р. № 3388/5 внесено зміни до Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора, затверджених наказом від 29.12.2015 р. № 2790/5, які стосуються держреєстраторів прав на нерухоме майно та держреєстраторів юросіб, фізосіб — підприємців та громадських формувань, що перебувають у трудових відносинах із суб’єктом державної реєстрації.

Окрім вимог, передбачених спеціальними законами для посадових осіб місцевого самоврядування та держслужби, держреєстратор має відповідати таким вимогам:

  • стаж роботи у сфері права — не менше 3-х років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора — не менше одного року;
  • успішне проходження спецперевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному КМУ (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Наказ № 3388/5 набирає чинності з дня його офіційного опублікування (на момент підготовки номера не опублікований).

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку