Новини

Комітет рекомендував прийняти за основу законопроєкт N8286 про забезпечення електронної простежуваності обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах.
10.01.2023

Законодавча ініціатива спрямована на протидію незаконному виробництву та обігу таких підакцизних товарів і сприятиме збільшенню надходжень від акцизногого податку. 

Головне про законопроєкт:

Законопроєкт передбачає запровадження електронної марки акцизного податку, яка є унікальним графічним елементом, штрих-кодом швидкого реагування — QR-код.

Саме QR-код підтверджує сплату акцизного податку, легальність виробництва, ввезення, зберігання, транспортування та реалізації таких товарів 
А, отже, дозволяє ідентифікувати продукцію і відстежити її переміщення від виробника/імпортера до кінцевого продавця у роздрібній мережі, включаючи перевізників таких товарів.

Прогнозуємо, що за результатами реалізації  закону тіньова частка українського ринку алкоголю, тютюну та рідин, що використовується в електронних сигаретах, зменшиться. 

Важливо: норми проєкту Закону дозволять привести законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу.

Також рекомендовано прийняти за основу пов’язаний законопроєкт N8287 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України у зв’язку із запровадженням електронної простежуваності обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

За матеріалами  https://t.me/getmantsevdanil

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку