Новини

Робота за сумісництвом: обмежень більше немає
29.11.2022

Постановою КМУ від 22.11.2022 р. № 1306 визнано такою, що втратила чинністьпостанову КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.1993 р. № 245.

Також буде визнано таким, що втратило чинністьПоложення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затверджене спільним наказом Мін’юсту, Мінфіну, Мінпраці від 28.06.1993 р. № 43, відповідно, і Перелік робіт, які не є сумісництвом, наведений у додатку до цього Положення.

У першу чергу, це означає, що тепер:

  • немає заборони на роботу керівних працівників за сумісництвом (крім тих, на кого поширюються антикорупційні обмеження). Наприклад, завгосп може працювати за сумісництвом;
  • немає обмеження щодо обсягу роботи за сумісництвом. Наприклад, завгосп, який займає 0,5 ставки за основним місцем роботи, може працювати за сумісництвом на повну ставку. Головне, щоб часи роботи за основним місцем роботи та за сумісництвом не співпадали.

Постанова № 1306 набирає чинності з дня опублікування.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку