Новини

ДРС запрошує підприємницьку громадськість до формування Консультативних рад в регіонах
19.03.2021

У квітні в усіх областях України будуть створені консультативні ради при територіальних органах Державної регуляторної служби, куди увійдуть представники суб’єктів господарювання на місцевому рівні.

Відповідний наказ про затвердження Положення та формування складу консультативних рад Голова ДРС Олексій Кучер підписав у четвер, 18 березня.

До складу Консультативної ради можуть входити на громадських засадах представники бізнес-асоціацій, громадських організацій з підтримки підприємництва, організацій роботодавців, профспілкових організацій підприємців, рад підприємців та інших інститутів громадянського суспільства, метою діяльності яких є представництво інтересів бізнесу в регіоні.

Представники територіальних органів ДРС мають до 15 квітня 2021 року сформувати склади консультативно-дорадчих органів.

На консультативні ради покладено завдання налагодження ефективних взаємовідносин з інститутами громадянського суспільства, забезпечення зворотного зв’язку між бізнесом та ДРС, а також сприяння у здійсненні заходів щодо зменшення регуляторного навантаження на бізнес в регіоні, проведенні роз’яснювальної роботи щодо напрямків діяльності ДРС.

Строк повноважень членів Консультативної ради становитиме 2 роки, а загальна чисельність її членів не може перевищувати 15 осіб.

Детальніше ознайомитися з повноваженнями членів, порядком та формами діяльності Консультативної ради можна за цим посиланням.

Нагадаємо, цього тижня Голова ДРС Олексій Кучер анонсував створення регіональних консультативних рад при секторах ДРС у регіонах за участі місцевих підприємців та їх об’єднань.

Контакти регіональних представництв ДРС можна знайти на сайті у розділі “Територіальні органи“, обравши на мапі потрібну область.

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

20.04.21

Авансовий внесок з ЄП за квітень 2021 року (єдинники групи 2)

ЄСВ із зарплати (доходу) за березень 2021 року

Податкова декларація з рентної плати за березень 2021 року

Податкова декларація з ПДВ за березень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку