Новини

Спортивне обладнання для шкіл: визначено перелік, роз’яснено особливості придбання
11.09.2020
Тема:

Наказом МОН від 03.07.2020 р. № 889 затверджено Типовий перелік обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти. Визначено перелік відповідного обладнання та вимоги до нього.

До речі, у листі від 20.08.2020 р. № 1/9-463 МОН зауважує, що кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» для придбання навчально-методичної та навчальної літератури, зошитів з друкованою основою, обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень для закладів загальної середньої освіти, що є учасниками всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної середньої освіти», можна використовувати без співфінансування місцевих бюджетів.

Співфінансування обов’язкове при купівлі засобів навчання та обладнання за рахунок субвенції для навчальних кабінетів початкової школи.

Наказ № 889 набрав чинності 28.08.2020 р.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2020 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2020 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за серпень 2020 року

Податкова декларація з плати за землю

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку