Новини

Погоджено специфікацію та умови закупівлі медичних послуг за програмою медичних гарантій
10.02.2020
Тема:

МОЗ України 21 січня погодило розроблені НСЗУ специфікації та умови закупівлі медичних послуг за програмою медичних гарантій, що запрацює в повному обсязі з 1 квітня 2020 року. Ознайомитися з ними можна за посиланням https://nszu.gov.ua/likar-2020. Загалом до цієї програми входять 27 пакетів медичних послуг.

НСЗУ закуповуватиме послуги з охорони здоров’я в закладах усіх рівнів надання медичної допомоги за умови дотримання ними умов надання конкретних послуг, а також їхнього обсягу. Нагадаємо, що програма медичних гарантій організована через пакети медпослуг, до яких застосовують єдиний опис щодо специфікації послуг і до надання яких установлюють єдині умови.

Зверніть увагу, що вимоги є мінімальними — лише специфікують окремі важливі для програми медичних гарантій умови роботи надавачів за договором з Національною службою здоров’я і не є галузевими стандартами у сфері охорони здоров’я.

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку